Kuchyně Caddy Posuvné Kávu Zásobník Mat,12 Palců Pod Skříň Spotřebiče Kávovar Opékač Desce Skladování Pohybuje Jezdec S


Štítky: zarovnání zubní spotřebiče zuby, zarovnat zuby, zubní náustek, ortodontické zásobníku, chránič, bluetooth rádio seat leon 2, auto seat altea xl, modulární skříně, spotřebič zuby, dvd golf.

450.97 Kč 791.24 Kč
  • Skladem
  • i741


Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

SNADNÉ POUŽITÍ - Naše posuvné liště bude zmírnit vaše břemena tím, že drží všechny typy kuchyňských spotřebičů ze světla do těžkého až 25 kg.UNIVERZÁLNÍ POSUVNÉ VANIČKA - Naše caddy posuvné police je ideální pro kávovary, mixéry, food procesory, spotřebiče, toustovače, pultová.

SUPER POHODLNÉ KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE - Jednoduše vysuňte pomocí této desky zásobníku, když budete potřebovat desky a zasuňte ji zpět bez námahy, když není potřeba.Robustní spotřebiče desce jezdec držet různé stroje.Prezentace funkce a hladká kola pro snadné použití.Mýt v myčce a velmi snadno se čistí

posuvné počítadlo podnosy pro kuchyňské linky

Nechte spotřebič válcování zásobníku hod všechny zvedání těžkých břemen

Místo některého z vašich malých kuchyňských spotřebičů na zásobníku.

Jednoduše vysuňte pomocí této desky zásobníku, když budete potřebovat desky a zasuňte ji zpět bez námahy, když není potřeba.

Žádné další poškrábání vaše počítadlo topy přetažením vás kávovar vpřed, jak začít svůj den!

Podporuje Téměř Všechny Malé Spotřebiče

pod kávovar pult posuvné liště posuvník

šikovný caddy kávovar posuvník zásobníku

Ideální pro Kuchyňské Spotřebiče

Ať už jste naplnění vodní nádrže, čímž důvodů, nebo pohybující se zpět pod skříně pro skladování, naše spotřebiče posuvník zásobníku usnadňuje tím, že ji posunete na desce hladce.

kávovary jsou jedním z nejvýhodnějších způsobů, jak začít svůj den.Aby ten začátek dne ještě lépe pomocí pultu spotřebič válcování zásobníku.

barva:černá

Materiál:plast

velikost:30.2*21.7*2.5 CM

Obsah Balení:

2*Kávu Zásobník Mat

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Původ: KN(Původu)


Napsat recenzi

Související produkty