Slazenger REPORTÉR Men T-Shirt


Štítky: velké monstrum siréna lego, auto nálepka barva, canon podpora tiskáren, karty dveří ford transit, taška samsung j6 leopard, kniha milenec humor spát, plátno fotografické studio, 3d, bmw motorcycle man cap, čepice vintage děti.

375.37 Kč 682.48 Kč
  • Skladem
  • i146


Polyesterový materiál.Značka : Slazenger Článku : ST10TE002 Název Produktu : REPORTÉR Pohlaví: Muž Skupina: Textil Kategorie : T-Shirt KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO VĚTŠÍ OBRÁZEK (OTEVŘE se V NOVÉM OKNĚ) Sax Modrá Bílá Tmavě Šedá Tmavě Šedá Červená Černá doprava Zdarma z Turecka

Značky Slazenger Značky;

Slazenger je jednou z nejdéle zavedených sportovních značek ve velké BRITÁNII.Značka je ponořený do dědictví s historií výroby a uvádění na trh kvalitní sportovní vybavení se datuje k roku 1881.

Téměř o století a čtvrt lety, ralph a Albert Slazenger přestěhovali své oblečení do deště obchodní jižně od Manchesteru do Londýna hledá nové produkty pro udržení prodeje během letních měsíců.Jaký byl průvan rozvoj a rakety, míčky pro novou hru Sphairistike, vynalezl několik let před tím, Major Walter cloptonu v Wingfield.

Od té doby, Major Wingfield je hra, se stal jedním z nejvíce ve světě mezinárodního sportu - Tenisu.Z těchto kořenů, Slazenger vyrostla z rodinného podniku, aby se skutečně mezinárodní organizace, prodej kvalitního sportovního zboží v téměř každé zemi na světě.

Slazenger je prvním významným průlomem bylo přijetí jejich tenisové míče a vybavení pro největší tenisový turnaj na světě - Wimbledon.První Slazenger míč se objevil ve Wimbledonu v roce 1902 a udržuje tuto poctu od té doby, slaví své sté výročí v roce 2002. Je to nejdelší nepřetržitý sportovní sponzorství ve světě.

Prostřednictvím vývoje produktů a akvizice, obchodní a značky byly dále posíleny přidáním kriket, golf, hokej a squash.Slazenger je recept na úspěch byl vždy, aby se sportovní vybavení pro top exponentů sportu.Hned od prvních dnů hráči hráli mít nejvyšší standard značky.

Skutečně mezinárodní seznam jmen je nekonečný, ale některé jsou velikáni jako Fred Perry, Ken rosewall city, john Newcombe, Jimmy Connors, Don Bradman, Len Hutton, Denis Compton, Gary Sobers, viv Richards, Bobby Locke, Ben Hogan, Greg Norman, Jack Nicolas a Uložit Ballesteros.Dnes, Tim Henman, Tony Jacklin, Jacques Kallise, mark Řezník a hostit mezinárodní hráči jsou naše standardní nosiče.

V průběhu let toto dědictví a odborné znalosti viděl mezinárodní kolekce sportovního oblečení a obuvi, se vyvíjel na stejné náročné standardy, prodal po celém světě pro ty, v zájem o sportovní náramek na nejvyšší úrovni, a to vidí Slazenger jedinečné předpoklady navázat na tyto úspěchy v průběhu příštích 100 let.


  • Značka: Slazenger
  • Délka rukávu(cm): Plné


Napsat recenzi

Související produkty