Outdoor cyklistika cyklistické vybavení 1ks Kolo Světlo, Kolo, Cyklistika Mluvil Dráty Pneumatiky Pneumatiky Kolo Světlo Lampy Barevné Nové


Štítky: kolo držák gumové, 28 pneumatiky, 28 pneumatiky, kolo lampa led usb, 700 jízdních kol, pneumatiky, 700x28 pneumatiky, světlo na kolo power bank, kolo lumen, corvette přední, 700 pneumatiky.

16.15 Kč 22.18 Kč
  • Skladem
  • i140


Velikost: průměr 24 * 12,5 mm Materiál PC Otočte ve směru hodinových ručiček se obrátit na světlo režimu, otočte proti směru hodinových ručiček pro vypnutí světla, zapnutí, baterie v end Elektřina test: nová baterie, životnost až 60 hodin, aby se dosáhlo dlouho jas · Vodotěsné nastavení: super uzavřeny, IP67 vodotěsný úroveň, 30min namáčení testu Zásilky:

Když si objednáte,prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Obecně platí,že budeme odeslat zboží co nejdříve, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky,broderage poplatků,cel a daní,pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně,a kupující jsou odpovědné za cel.Chápu, že máte obavy o případné další náklady pro položky.Na základě minulých zkušeností.

FAQ:

1.Existuje nějaký sledovací Číslo pro můj bod?

Ano, jsme loď každou objednávku s jejich Sledovací Číslo, a můžete zobrazit zásilky staus na odpovídající webové stránky.

2. Je produkt stejný jako fotky?

Ano, všechny fotografie jsou reálné.Vzali jsme tyto fotografie sami.

3. Které velikosti se vejde mě?

Doporučujeme vám se podívat na naše velikost návrh grafu níže a náš produkt velikost grafu, pokud jste normální postavu.pokud máte speciální obrázek, prosím, kontaktujte nás ( sdělte nám vaše výška a váha, poprsí, pas, kyčle velikosti ).

4. Můžeš ?

Ano, obvykle budeme pro .Pokud máte speciální požadavek, prosím, kontaktujte nás.

5. Jsem prodejce,chtěl bych si koupit mnoho kusů zboží, co je velkoobchodní ceny?

Ahoj,díky za váš dotaz, pokud by jste chtěli koupit velké množství, prosím, pošlete e-mail na nás, dáme vám nejlepší cenu, díky!

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

Kupující by se měl ujistit, že zboží vrácené jsou v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny.kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky


  • Certifikace: Nové Příjezdu Barevné Kolo, Světla, Kola Cyklistika Kola Mluvil Světla 32
  • Číslo Modelu: Elektrické světlo, Paprsky Kol
  • Napájení: Baterie
  • Montážní Umístění: Paprsky Kol


Napsat recenzi

Související produkty