11.6 / 11 palcový Clear Screen Fólie pro Ochranu Stráže Samolepky pro Acer Aspire One Cloudbook 11 Screen Protector


Štítky: atheros notebook, ap13b8k baterie, nicotd screen protector, ap13b3k baterie, 10d screen protector, acer aspire one d257, acer aspire lcd displej, acer obrazovce, acer aspire one 14, d257.

85.93 Kč
  • Skladem
  • i1340


11.6 / 11 palcový Clear Screen Fólie pro Ochranu Stráže Samolepky pro Acer Aspire One Cloudbook 11 Screen Protector

Popis:

Tento produkt je vhodný pro Acer Aspire One Cloudbook 11

Velikost obrazovky 11,6 palce

Naše obrazovky chrániče jsou vyrobeny s Vysoce Kvalitní moderní termo-plastického polymeru (PET) dovezených z Japonska.Tyto speciálně upravené fólie, nabízejí odolné dlouhotrvající ochranu, aniž by byla ohrožena citlivost nebo viditelnosti.Povrch filmu je ošetřen odolným vůči poškrábání, tvrdá srst.Čistící hadřík je součástí odstraňuje šmouhy, prach a otisky prstů, aniž by chaotický kapaliny, a bez poškrábání obrazovky.Oni jsou snadno použitelné a nevyžadují žádné chaotický kapaliny.Nemáme žádné zbytek nechal za sebou, když odstraněny a může být snadno odstraněna v každém bodě.

Ultra Jasné

Křišťálově čistá ochrana, která neohrozí viditelnost lcd displej. 3 Vrstvy vysoce kvalitní Janpanese PET materiálu, Odolné dlouhotrvající ochranu před poškrábáním, šmouhy a oděrky. 98% Vysoká Míra Transparentnosti Anti-statické povrchu snižuje množství prachu na obrazovce Silikonové adhezivní nátěr nezanechává žádné zbytky lepidla po jejich odstranění Laserem řezané perforované přesně, aby se vešly vaše LCD Ultra tenký film, si sotva všimnete jeho.Snadná aplikace, která nevyžaduje chaotický kapaliny nebo lepidla.Vyměnitelné kdykoliv se žádné zbytky po sobě zanechal.

Pokyny Pro Instalaci:

Vyčištění prachu a nečistot na obrazovku čistým hadříkem nebo speciální LCD vlhké tkáně. (Prach a špína jsou důvody pro bubbles na ochranu film) Jednoduše odstraňte štítek Označený Č. 1 spolu s zadní kůže pryč. (Nedotýkejte se zadní chránič obrazovky po zádech, kůže je oloupané, bude to nechat své otisky prstů na to.) srovnejte chrániče do správné polohy na obrazovce a pomalu nainstalujte screen protector Odstranit teh štítku označen Č. 2 spolu s přední kůže pryč. (Jak dlouho jak tam je žádný prach pod všechny malé bublinky zmizí do 48 hodin)

Protože po celém Světě Tablet mít mnoho různých model tabletu použijte mnoho podobných název modelu, doporučujeme vám zkontrolovat, vyčistit váš model tabletu před potvrzením koupit položky.Můžete také zkontrolovat ve vašem tabletu -> Nastavení -> Moje zařízení - číslo Modelu, aby zkontrolovat, jaký Model Tabletu používáte nyní.Nemůžeme převzít odpovědnost, pokud kupující přinesl špatné položky pro jejich tablet Balení obsahuje: Screen Protector (Podle množství uvedeno v názvu) všechny screen protector(s), pouze balení v jedné maloobchodního balíčku, Pokud potřebujete maloobchodní balení, prosím, informujte mě.


  • Kompatibilní Značka: pro ACER
  • Značka: Powforward
  • Množství: 1 Balení
  • Použití: PDA
  • Materiál: pet
  • Funkce: Ultra Jasné
  • Balíček: YSE
  • Původ: KN(Původu)


Napsat recenzi

Související produkty